Тернопільська обласна рада ліквідувала облдержадімінстрацію
Оригинал взят у
ollko в тернопільська обласна рада ліквідувала облдержадімінстрацію
а оце вже цікаво.
оскільки, згідно закону вона колись делегувала свої повноваження.
тоді дала - тепер забрала. все згідно конституції.
і створила виконком.
тепер терміново треба аби те ж саме зробила львівська та франківська.
це додатковий тиск на - навіть не на хама, він неадекват - на різні групи впливу, на олігархів. не думаю, що коломойському сподобається, коли йому почнуть погрожувати, що заберуть буковель. а ахметову про бурштинську тец натякнуть.
ясно, що на цьому етапі це не реально. а якщо справа піде далі?.. вони ж такі речі страхують, нафіга навіть гіпотетичний геморой? це ж бабло - їхній єдиний бог.
а що, як мінімум це двовладдя. система дезінтегрована. чиновники та місцеві силовики розгублені. загроза сепаратизму - ще один аргумент для тих, хто поки адекватний і впливає на ухвалення рішень.
колись таку тактику застосував чорновіл, коли скликав галицьку асамблею.
(одразу уточнюю - я не проти, якщо нах піде донбас і крим, навіть вся східна україна, якщо це дозволить уникнути громадянської війни. але я не підтримую варіант, коли відколюється тільки галичина, без києва та центру, півночі і частково сходу (дніпропетровщина, наприклад).
оскільки, згідно закону вона колись делегувала свої повноваження.
тоді дала - тепер забрала. все згідно конституції.
і створила виконком.
тепер терміново треба аби те ж саме зробила львівська та франківська.
це додатковий тиск на - навіть не на хама, він неадекват - на різні групи впливу, на олігархів. не думаю, що коломойському сподобається, коли йому почнуть погрожувати, що заберуть буковель. а ахметову про бурштинську тец натякнуть.
ясно, що на цьому етапі це не реально. а якщо справа піде далі?.. вони ж такі речі страхують, нафіга навіть гіпотетичний геморой? це ж бабло - їхній єдиний бог.
а що, як мінімум це двовладдя. система дезінтегрована. чиновники та місцеві силовики розгублені. загроза сепаратизму - ще один аргумент для тих, хто поки адекватний і впливає на ухвалення рішень.
колись таку тактику застосував чорновіл, коли скликав галицьку асамблею.
(одразу уточнюю - я не проти, якщо нах піде донбас і крим, навіть вся східна україна, якщо це дозволить уникнути громадянської війни. але я не підтримую варіант, коли відколюється тільки галичина, без києва та центру, півночі і частково сходу (дніпропетровщина, наприклад).
