Хам в Сочі
Оригинал взят у
ollko в хам в сочі
від грошей мвф відмовилися.
китай бабла не дав.
газпром заявляє - ніяких знижок не буде.
кредитів кремль також не дає.
дасть. і ціну знизить.
в обмін на гтс та вступ до митного союзу.
це спровокує майдан.
хам змушений буде розігнати його.
тоді йому настане повний аллєс. беркутів не вистачить. армія не рушить з казарм.
що переважить? страх буде схряцаним коротишкою, номінальне генерал-губернаторство в майбутньому? чи страх перед майданом, який скоро буде під його вікнами, небажання йти на будь-які поступки, донецька вперість?
своє слово мають сказати олігархи.
бо тс + розгін майдану = громадянський конфлікт і розкол країни. вони втратять усе.
китай бабла не дав.
газпром заявляє - ніяких знижок не буде.
кредитів кремль також не дає.
дасть. і ціну знизить.
в обмін на гтс та вступ до митного союзу.
це спровокує майдан.
хам змушений буде розігнати його.
тоді йому настане повний аллєс. беркутів не вистачить. армія не рушить з казарм.
що переважить? страх буде схряцаним коротишкою, номінальне генерал-губернаторство в майбутньому? чи страх перед майданом, який скоро буде під його вікнами, небажання йти на будь-які поступки, донецька вперість?
своє слово мають сказати олігархи.
бо тс + розгін майдану = громадянський конфлікт і розкол країни. вони втратять усе.
