ex_ruda_pan wrote in ua

Хам в Сочі

Оригинал взят у ollko в хам в сочі
від грошей мвф відмовилися.
китай бабла не дав.
газпром заявляє - ніяких знижок не буде.
кредитів кремль також не дає.
дасть. і ціну знизить.
в обмін на гтс та вступ до митного союзу.
це спровокує майдан.
хам змушений буде розігнати його.
тоді йому настане повний аллєс. беркутів не вистачить. армія не рушить з казарм.
що переважить? страх буде схряцаним коротишкою, номінальне генерал-губернаторство в майбутньому? чи страх перед майданом, який скоро буде під його вікнами, небажання йти на будь-які поступки, донецька вперість?
своє слово мають сказати олігархи.
бо тс + розгін майдану = громадянський конфлікт і розкол країни. вони втратять усе.
promo ua april 7, 2013 00:40
Buy for 5 000 tokens
Ласкаво просимо в спільноту "Кращі пости українського ЖЖ". Кожен з учасників може пропонувати свої чи чужі пости на розгляд редакції ЖЖ-Україна. Найцікавіші пости потраплять в блог ibigdan, на LiveJournal.ru і в LJTimes. Обов'язково читайте "Правила спільноти". правила спільноти…