Про день

Привіт комради. Сьогодні в цій спільноті рулю я.
В мене , якщо чесно, своє бачення спільноти і укртопу ЖЖ вцілому, тому день буде не простим.
Чесно намагатимуся бути об'єктивним, але є одне але ( прямо, як відома програма).
Не згодний з думкою редакції жж, що репортажі треба винести в окрему спільноту, тому більше репортажів . Особливо хороших і якісних.
Не згодний з редакцією жж, яка приносить в цю спільноту псевдоаналітику і псевдопсихологію, від юзерів які думають, що вони щось в тому розуміють. Тож спробуйте мене здивувати.
Так то шовіністично,але окрему увагу приділятиму україномовним постам.
Окрема моя любов фотографія і пости про музику.
Ну і взагалі, пост має бути цікавим, незважаючи на зміст. Я дивлюся за формою.
Хоча я трохи зажатий між правилами і власними переконаннями з вашою допомогою я думаю з цієї ситуації виберемося.
Прошу активніше мені допомагати, бо список друзів в мене доволі специвічний).
Ну і чесно кажу, буду злим модером.
