Підсумки 14 серпня. Мітинг за люстрацію, доля кінотеатру, кінець Йолки.
Вперше після революції сходив на мітинг під Верховну раду.
Мітинг був на важливу тему: прийняття закону про люстрацію.


Раду охороняв ланцюжок міліції, який при належному натиску легко було б прорвати. Батальйону "Київ", котрий теж наче охороняв Раду, не було.


Звук забезпечував мінівен "Автомайдану". На ньому стояв квартет запальних дівчат, які дуже добре заводили народ різними кричалками і стуканням у барабани.



Також були помічені залізні діжки для грюкання, непідпалені шини, два намети "пересувного Майдану" зі сплячими поруч з ними людьми. Головним номером музичної програми було, звісно, "ла-ла-ла".






Я пішов після того, як Турчинов у залі оголосив, що закон про люстрацію обов*язково проголосують сьогодні.
І таки проголосували: прийняли у першому читанні.

Між тим, "Кінопалац" скоро знову почне працювати як кінотеатр: незрозумілі пожильці нарешті звідти пішли, приміщення опечатане, йде прибирання.
Неприємно вразили таблички, що лишилися від колишніх мешканців : "Вхід заборонено", "Вхід по перепустках" тощо.







А далі, нижче, прибирали барикади на Інститутській і Йолку на Майдані.
Транспаранти з Йолки і саму Йолку обіцяють передати до музею, але, на мене, це музеїфікувати неможливо.
Ввечері вже нічого не лишилося. Порожня площа.
Так дивно....

















Ось так, негучно, закінчилися епоха.
Мітинг був на важливу тему: прийняття закону про люстрацію.
Раду охороняв ланцюжок міліції, який при належному натиску легко було б прорвати. Батальйону "Київ", котрий теж наче охороняв Раду, не було.
Звук забезпечував мінівен "Автомайдану". На ньому стояв квартет запальних дівчат, які дуже добре заводили народ різними кричалками і стуканням у барабани.
Також були помічені залізні діжки для грюкання, непідпалені шини, два намети "пересувного Майдану" зі сплячими поруч з ними людьми. Головним номером музичної програми було, звісно, "ла-ла-ла".
Я пішов після того, як Турчинов у залі оголосив, що закон про люстрацію обов*язково проголосують сьогодні.
І таки проголосували: прийняли у першому читанні.
Між тим, "Кінопалац" скоро знову почне працювати як кінотеатр: незрозумілі пожильці нарешті звідти пішли, приміщення опечатане, йде прибирання.
Неприємно вразили таблички, що лишилися від колишніх мешканців : "Вхід заборонено", "Вхід по перепустках" тощо.
А далі, нижче, прибирали барикади на Інститутській і Йолку на Майдані.
Транспаранти з Йолки і саму Йолку обіцяють передати до музею, але, на мене, це музеїфікувати неможливо.
Ввечері вже нічого не лишилося. Порожня площа.
Так дивно....
Ось так, негучно, закінчилися епоха.
