d_desyateryk wrote in ua

Майдан після позавчорашніх сутичок і сьогоднішнього прибирання барикад.



В*їзд на Майдан з боку Європейської площі і з Михайлівської нарешті розчищено. На Інститутській усе як було.







На газонах і тротуарах лишилася більшість наметів.








У повітрі відчутно пахне паленою гумою, на асфальті - товстий шар кіптяви, і вона ще висіла легким серпанком після прибирання.







Народ збирався натовпами по півсотні людей довкола якихось особливо гарячих суперечок.






На розі біля будинку Профспілок вже з*явилися новесенькі вітрини-холодильники для напоїв. Явно хтось збирається відкрити там нову торгівельну точку.



До речі, мені цікаво: кому відраховують відсотки всі ці нескіченні торговці сувенірами, котрим Майдан рясно обріс? Може, населення наметів є їхнім "дахом"? Тоді зрозуміло, чому вони так не хочуть звідти йти.












Ялинка і сцена теж на місці, але я їх не знімав. Нецікаво.


promo ua april 7, 2013 00:40
Buy for 5 000 tokens
Ласкаво просимо в спільноту "Кращі пости українського ЖЖ". Кожен з учасників може пропонувати свої чи чужі пости на розгляд редакції ЖЖ-Україна. Найцікавіші пости потраплять в блог ibigdan, на LiveJournal.ru і в LJTimes. Обов'язково читайте "Правила спільноти". правила спільноти…