Майдан після позавчорашніх сутичок і сьогоднішнього прибирання барикад.
В*їзд на Майдан з боку Європейської площі і з Михайлівської нарешті розчищено. На Інститутській усе як було.
На газонах і тротуарах лишилася більшість наметів.
У повітрі відчутно пахне паленою гумою, на асфальті - товстий шар кіптяви, і вона ще висіла легким серпанком після прибирання.
Народ збирався натовпами по півсотні людей довкола якихось особливо гарячих суперечок.
На розі біля будинку Профспілок вже з*явилися новесенькі вітрини-холодильники для напоїв. Явно хтось збирається відкрити там нову торгівельну точку.
До речі, мені цікаво: кому відраховують відсотки всі ці нескіченні торговці сувенірами, котрим Майдан рясно обріс? Може, населення наметів є їхнім "дахом"? Тоді зрозуміло, чому вони так не хочуть звідти йти.
Ялинка і сцена теж на місці, але я їх не знімав. Нецікаво.
